Linia
LINIE PRODUKCYJNE
LINIE PRODUKCYJNE
Dostosowane do Twoich potrzeb
linia 2
LINIE PRODUKCYJNE
LINIE PRODUKCYJNE
Innowacyjność i rozwój
PlayPause
previous arrow
next arrow

LINIE PRODUKCYJNE

4
2
3
1
5
previous arrow
next arrow

Urządzenia do pracy w linii produkcyjnej

Firma BIALL Sp. z o.o. oprócz standardowych robotów deskoptowych zapewnia swoim klientom również większe, przystosowane do pracy w linii urządzenia. Proponowane przez nas rozwiązania pozwalają realizować w jednym ciągu technologicznym zarówno lutowanie, dozowanie, jak i montaż śrub. Zintegrowany system transportu krawędziowego zapewnia sprawny przesył komponentów. Rola operatora ogranicza się na ogół wyłącznie do załadunku kolejnych elementów. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami, wystarczy skontaktować się z naszym Działem Sprzedaży lub z Inżynierem Wsparcia Technicznego.

Powtarzalne lutowanie, sprawny proces

Urządzenia firmy Quick zapewniają powtarzalne lutowanie zarówno płytek PCB jak i nieco bardziej nietypowych komponentów również z branży Automotiv. Możliwość integracji naszych urządzeń z już istniejącymi pozwala ograniczyć koszty inwestycji. Łatwo dostępne części zamienne, kompatybilne również z naszymi mniejszymi urządzeniami, pozwalają zniwelować ryzyko wystąpienia przestojów na linii.

3
IMG_4128
IMG_4134
previous arrow
next arrow

Robot lutujący do pracy w linii

Modułowa konstrukcja 4 – osiowych robotów lutowniczych Quick typu „In-line” pozwala na wykorzystanie ich również jako osobnego stanowiska lutowniczego. Rola operatora ograniczy się do zamocowania komponentów w ramie (jarzmie), położenia jej na transporterze oraz wciśnięciu przycisku „start”. Robot wyposażony jest w optyczny system mapujący płytkę, pozwalający użytkownikowi zaznaczyć punkty lutownicze, co czyni programowanie znacznie łatwiejszym.

Inspekcja wizyjna

Zastosowanie inspekcji wizyjnej pozwala dokładniej oraz przede wszystkim znacznie szybciej wyłapać wszelkie nieprawidłowości mogące wystąpić w procesie. Pozyskane dzięki niej dane pozwalają usprawnić proces, a oszczędzony czas w bezpośredni sposób przekłada się na zmniejszenie kosztów. Inspekcja wizyjna Quick A55C pozwala skontrolować poprawność lutowania płytki PCB oraz sprawdzić prawidłowość ułożenia komponentów. Dwustronna głowica zapewnia kontrolę zarówno strony „Top” jak i „Bottom”.

4
IMG_4136
previous arrow
next arrow