Głowica lutowanie
ROBOTY LUTUJĄCE
ROBOTY LUTUJĄCE
Najwyższa jakość lutowania
robot lut
ROBOTY LUTUJĄCE
ROBOTY LUTUJĄCE
Najwyższa jakość lutowania
Lut
ROBOTY LUTUJĄCE
ROBOTY LUTUJĄCE
Jakości i powtarzalność
PlayPause
previous arrow
next arrow

ROBOTY LUTUJĄCE

Roboty lutujące Quick

Roboty lutujące Quick to doskonały wstęp do automatyzacji manualnych procesów lutowania. Ich kompaktowa budowa upraszcza wdrożenie, niska cena zapewnia szybki zwrot inwestycji, a łatwa obsługa pozwala błyskawicznie przeszkolić załogę. Robot zapewnia powtarzalne lutowanie, optymalizuje zużycie cyny oraz nadaje takt dla pozostałych stanowisk. Dysponując możliwością dostosowania poszczególnych parametrów jesteśmy w stanie przystosować robota do potrzeb klienta zarówno pod względem parametrów technicznych, jak i wymogów BHP.

Roboty lutujące – wersja 4 osiowa

Do najbardziej uniwersalnych maszyn znajdujących się w naszej ofercie należą z pewnością 4 osiowe roboty lutownicze. Oś obrotu pozwala głowicy ominąć znajdujące się na płytce komponenty, można więc beż problemu wykonać luty niemożliwe do przeprowadzenia za pomocą fali selektywnej. Cecha ta, połączona z łatwością obsługi czyni roboty z tej serii najczęściej polecanymi przez nas rozwiązaniami. Standardowym urządzeniem tej kategorii jest robot Quick 9494F dysponującego polem roboczym 400 x 400 mm. Posiadamy jednak znacznie więcej urządzeń o różnych parametrach. Jeśli są Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży lub z Inżynierem Wsparcia Technicznego.

设备折页(曲线)
202722.ZDJECIE..2014-04-11.1
maly r
previous arrow
next arrow
3-osie
3-osiemm
3-osie22
previous arrow
next arrow

Roboty lutujące – wersja 3 osiowa

Automaty lutownicze o uproszczonej konstrukcji, pozbawione osi obrotu roboty 3 osiowe świetnie sprawdzają się w przypadku prostszych procesów. Jeśli nie występuje konieczność ominięcia wystających elementów spisują się one nie gorzej od 4  osiowych modeli. Standardowym urządzeniem z tej kategorii jest robot Quick ET9493E dysponującego polem roboczym 400 x 400 mm. Posiadamy jednak znacznie więcej urządzeń o różnych parametrach i w różnych konfiguracjach. Możemy dobrać zarówno wersje mniejsze, jak i większe oraz dysponujące wieloma głowicami. Jeśli są Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży lub z Inżynierem Wsparcia Technicznego.

Peryferia, komponenty, bezpieczeństwo

Każdy projekt charakteryzuje się własną specyfiką, dobieramy więc urządzenia peryferyjne stosownie do wymagań klienta. Roboty mogą być wyposażone w stacje czyszczące grot na sprężone powietrze, z gąbkami lub szczotkami. Podajnik cyny proponujemy w wersji standardowej lub nacinającej. Na życzenie klienta możemy doposażyć robota w szereg czujników, m.in. nacisku grotu czy końca cyny. W przypadku lutowania płytek dwustronnych dobrym rozwiązaniem może okazać się robot z dwoma blatami roboczymi. Wychodząc naprzeciw wymaganiom działów BHP proponujemy dodatnie ścianek ochronnych, kurtyn bezpieczeństwa lub umieszczenie robota w pełnej klatce.

czysciki
podajniki
groty
robotkurtyny
previous arrow
next arrow